Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-11-13 17:42:56

Razor
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-13
Liczba postów: 2
WindowsChrome 61.0.3163.100

Rekrutacja na Moderatora - Razor

Serial : 528615B75F24CD0D595347458F7AFF04
Nick : Razor
Wiek : 13
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksje ? :Nie
Kilka słów o sobie :Mam na imię Przemek,mieszkam w Nekli urodziłem się w 2004 roku.Chodzę do szkoły też w Nekli.Interesuje się Wojskiem i motoryzacją.Kim chciałbym zostać w przyszłości? Często sobie zadaje te pytanie lecz nigdy nie umiem sobie odpowiedzieć z jednej strony Policjantem z drugiej strony Politykiem (dobrze kłamie).Obchodzi mnie też co się dzieje w Polsce w końcu chce wiedzieć kiedy się stąd wreszcie wynieść z rodzicami.Internet mi nie zawodzi (3 rutery w domu)trochę to dziwne bo mieszkam na zadupiu (dokładniej małym miasteczku niektórzy mówią że to wieś ale można się kłócić).Hmm no to tyle o mnie mam nadzieje że się dostane.Elo
Dlaczego właśnie ty ? : Gram w MTA od 4,5 lat ortografie mam 8,5/10 mam sprawny mikrofon (mutacji nie widać choć piszczącego głosu nie mam).
Co wniesiesz na serwer po otrzymaniu rangi ? : Porządek,licytacje i dobrą zabawę.
Czy byłeś/byłaś karany na serwerze ? : Nie
Czy byłaś/byłeś już moderatorem ? : Byłem Moderatorem i supportem na 1 serwerze moderatorem nadal jestem (Niestety Freeroam) więc jestem zaznajomiony z Panelem i komendami [sred])
Czy znasz podstawowe komendy moderatora ? : Oczywiście

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
newjerseyprofi - ads - serwerzajebistosci - polna5b - davcio